hayal-sahnesi-ust

TED Kocaeli Koleji, kentimizde kurulduğu günden bu yana ilerici eğitim anlayışıyla, çocuklarımızın aldıkları çağdaş bilişsel eğitimin yanı sıra, sahip oldukları yeteneklerini keşfetmelerini; kendilerini geliştirmelerini sağlıyor.

Bu bağlamda TED Kocaeli Koleji, sanat alanında hayallerini gerçekleştirmek isteyen gençlerin profesyonel sanat eğitimlerini, profesyonel eğitmenlerden alabilecekleri sanat eğitimlerine başlıyor.

TED Kocaeli Koleji, uzun yıllardır sanatın her dalında profesyonel eğitimler veren Hayal Sahnesi ile işbirliği içinde, TED Kocaeli Koleji Sanat Kampüsü’nde düzenlenecek eğitimlerle sanat alanında bu güne kadar gerçekleştirilmeyen mükemmel bir eğitim anlayışını kentimize de getiriyor.

Kocaeli’de yaşan tüm çocukların katılımına açık olarak düzenlenen “Multi Arts Academy” sanat eğitimleri; piyano, keman, gitar, yan flüt, bateri, şan, popüler vokal, klasik bale ve modern dans dallarında gerçekleşiyor. London College of Music (LCM) sertifikasını da bünyesinde bulunduran program çocuklarımızın sanat alanındaki gelecekleri için muhteşem bir avantaj sağlıyor.

LCM Sisteminin Öğrenciler için Avantajları
» LCM eğitim metotları özel olarak hazırlanmış müfredatlara dayanır ve öğrencinin sistematik ilerleyişini güvence altına alır.

» Uluslararası geçerlilikte belgeyi almaya hak kazanan öğrenciye ve öğretmenine pozitif motivasyon sağlar.

» Yurt içi ve yurt dışındaki bazı üniversiteler ile bazı özel okullar öğrencinin aldığı sertifikayı/diplomayı değerlendirerek öğrenciye burs sağlayabilmektedir.

» Her seviyenin kitabında öğrencinin yapmak zorunda olduğu teknik çalışmalar ve seviye ilerledikçe yapacağı kulak çalışmaları, müzik teorisi-armoni çalışmaları ve müzik tarihi çalışmaları öğrencinin kendini geliştirmesini sağlamaktadır.

Multi Arts Academy; piyano, yan flüt, keman, bateri, şan, popüler vokal, gitar, bale ve modern dans çalışmaları 1 Ekim 2016 – 12 Haziran 2017 tarihleri arasında TED Kocaeli Koleji bünyesinde gerçekleştirilecek. Bu kapsamda okul bünyesinde yapılacak eğitimler Hayal Sahnesi kalitesi ve London College of Music Sertifikasyonu ile yapılarak öğrencilere önemli avantajlar sağlayacak.

Öğrencilerimiz sezonluk kayıt olabilecekler. Kayıt ücreti, kredi kartı ile tek çekimde veya havale yapılarak ödenebilecek.

Kardeşlere %5’er indirim uygulanacak. Çocuklarını her branşta sınırlı kontenjanı olan Multi Arts Academy‘ye kayıt ettirmek isteyen aileler, Multi Arts Academy danışma hattı 0312 2238707 veya 05055173429 numaralı telefonlardan arayabilir, kayıt formunu info@hayalsahnesi.com.tr adresine ulaştırabilirler.