İlkay ÇAKMAK
İlkokul Müdürü
Emine YILMAZ KURT
Ortaokul Müdürü
Jale HAŞİMOĞLU
Lise Müdürü
Sevim SALİ MEHMED
İlkokul Müdür Yardımcısı
(Anasınıflarından Sorumlu)
Seda ÖZKAN
İlkokul Müdür Yardımcısı
Ömer YILDIZ
Ortaokul Müdür Yardımcısı
Özge UYGUN
Lise Müdür Yardımcısı
Ayça KÖYCEKAŞ ARSOY
Anasınıfı Zümre Başkanı
Anasınıfı Öğretmeni
Yasemin ACAR
2. Sınıf Öğretmenleri
Zümre Başkanı
Sınıf Öğretmeni
Banu ÜZGÜL
3. Sınıf Öğretmenleri
Zümre Başkanı
Sınıf Öğretmeni
Sevgin EMREM
4. Sınıf Öğretmenleri
Zümre Başkanı
Sınıf Öğretmeni
Seda ÖZKAN
İlkokul Yabancı Diller Zümre Başkanı
İngilizce Öğretmeni
Burcu PEHLİVAN
Ortaokul Yabancı Diller Zümre Başkanı
İngilizce Öğretmeni
Özlem AKDAĞ
Ortaokul Türkçe-Sosyal Bilimler Zümre Başkanı
Türkçe Öğretmeni
Alev Gökçen ALPAR
Ortaokul Matematik Zümre Başkanı
Matematik Öğretmeni
Hilal KAYMAZ
Ortaokul Fen Bilimleri Zümre Başkanı
Fen Bilimleri Öğretmeni
Nilay ÖNEN KAYABAŞ
Lise Matematik Zümre Başkanı
Matematik Öğretmeni
Hanife AKBABA
Lise Fen Bilimleri Zümre Başkanı
Kimya Öğretmeni
Kübra SAPMAZ
Görsel Sanatlar-Müzik Dersleri Zümre Başkanı
Seramik Öğretmeni
Selda DEMİRTAŞ
PDR Zümre Başkanı
Rehber Öğretmen
Hicran ÖZKAN GETİREL
Almanca Öğretmeni
2. Yabancı Diller Koordinatörü
Buket ERTÜR
Uluslararası Prog. Koordinatörü
Lise İngilizce Zümre Başkanı
İngilizce Öğretmeni
Berna BULGURCU DANIŞMAZ
Anasınıfı Öğretmeni
Münevver ERYILMAZ
Anasınıfı Öğretmeni
Bensu GÖKALP
Anasınıfı Öğretmeni
Meral ÖZTÜRK
Anasınıfı Öğretmeni
Gülçin PİRİNÇ
Anasınıfı Öğretmeni
İrem Nur ALTUNTAŞ
Sınıf Öğretmeni
Selda ÇEÇEN
Sınıf Öğretmeni
Pınar DENİZ
Sınıf Öğretmeni
Yaren Gökçe DOĞAN
Sınıf Öğretmeni
Filiz EROĞLU
Sınıf Öğretmeni
Sahranur KASAP
Sınıf Öğretmeni
Binnur KAYACAN
Sınıf Öğretmeni
Zeynep ÖZAKIN
Sınıf Öğretmeni
Derya USTAOĞLU
Sınıf Öğretmeni
Sevgi AKTAŞ
Matematik Öğretmeni
Tufan ALTINTAŞ
Matematik Öğretmeni
Yasin CEYLAN
Matematik Öğretmeni
Berna ÇALIK DOLU
Matematik Öğretmeni
Fatih USLU
Matematik Öğretmeni
Ayşegül YILDIZHAN
Matematik Öğretmeni
Arzu KAÇ
Türkçe Öğretmeni
Çağla KÖKSAL
Türkçe Öğretmeni
Merve Bilgen AKYÜZ
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Göknil SUĞUR
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Abdurrahman KARASU
Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Banu TEMEL
Coğrafya Öğretmeni
Abdullah ARSOY
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Mehmet ŞAHİN
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Ayşenur ŞAHİNER
Fen Bilimleri Öğretmeni
Şebnem YEŞİLBAŞ
Fen Bilimleri Öğretmeni
Yurdagül METİN
Kimya Öğretmeni
Aysun AYIK
Biyoloji Öğretmeni
Tuğba MEMİŞOĞLU
Biyoloji Öğretmeni
Neslihan ÖZMAN
Fizik Öğretmeni
İrina ALACA
İngilizce Öğretmeni
Dilşad ARSLAN
İngilizce Öğretmeni
Mehmet Emin AZAK
İngilizce Öğretmeni
Meral BİÇER
İngilizce Öğretmeni
Esengül BİRLER
İngilizce Öğretmeni
Halil DALLI
İngilizce Öğretmeni
Burçkan DERELİ
İngilizce Öğretmeni
Viola KAYA
İngilizce Öğretmeni
Ekin KÜÇÜKOSMANOĞLU
İngilizce Öğretmeni
Tuğba ÖZKILIÇ
İngilizce Öğretmeni
Edwin PORUSINGAZI
İngilizce Öğretmeni
Şeyma POLAT
İngilizce Öğretmeni
Fatih SÖĞÜT
İngilizce Öğretmeni
Mutlu TAŞ
İngilizce Öğretmeni
Buse ULUÇAKAR
İngilizce Öğretmeni
Tuba KORUCU
Almanca Öğretmeni
Maria Andrea OLEA TORRES
İspanyolca Öğretmeni
Evelyn Charlotte MORALES PASTEN
İspanyolca Öğretmeni
Merve BÜYÜKMETE
Rehber Öğretmen
Elif ŞUEKİNCİ
Rehber Öğretmen
Muhammed Burak BİLİR
BT Öğretmeni
Tolga TIĞ
BT Öğretmeni
Osman USTA
BT Öğretmeni
Hülya ORHAN
Müzik Öğretmeni
İmren ULUDAĞ MAKARA
Görsel Sanatlar Öğretmeni
Cumhur KOÇ
Müzik Öğretmeni
Şermin YOLDAÇ DEMİREL
Görsel Sanatlar Öğretmeni
Barbaros BAĞCI
Beden Eğitimi Öğretmeni
Esra Ülkü İĞNECİ
Beden Eğitimi Öğretmeni
Ahu AKSOY
Kütüphane Sorumlusu
Sena TÜRKYILMAZ
Kütüphane Sorumlusu