Orkun IŞIK
İlkokul – Ortaokul Okul Müdürü

Jale HAŞİMOĞLU
Lise Müdürü

Hare GÜNEL
İlkokul Müdür Yardımcısı

İlkay ÇAKMAK
İlkokul Müdür Yardımcısı

Özge UYGUN
Lise Müdür Yardımcısı

Ayça KÖYCEKAŞ ARSOY
Anasınıfı Zümre Başkanı
Anasınıfı Öğretmeni

Yasemin ACAR
1. Sınıf Öğretmenleri
Zümre Başkanı
Sınıf Öğretmeni

Esra ÖZSAMANLI
2. Sınıf Öğretmenleri
Zümre Başkanı
Sınıf Öğretmeni

Sevgin EMREM
3. Sınıf Öğretmenleri
Zümre Başkanı
Sınıf Öğretmeni

Banu ÜZGÜL
4. Sınıf Öğretmenleri
Zümre Başkanı
Sınıf Öğretmeni

Türkan YAMAN
Yabancı Diller Bölüm Başkanı
İngilizce Öğretmeni

Seda ÖZKAN
İlkokul Yabancı Diller Zümre Başkanı
İngilizce Öğretmeni

Burcu PEHLİVAN
Ortaokul Yabancı Diller Zümre Başkanı
İngilizce Öğretmeni

Bahar SAMUR
Ortaokul Türkçe-Sosyal Zümre Başkanı
Türkçe Öğretmeni

Emine YILMAZ KURT
Ortaokul Fen Bilimleri Zümre Başkanı
Fen Bilimleri Öğretmeni

Alev Gökçen ALPAR
Ortaokul Matematik Zümre Başkanı
Matematik Öğretmeni

Serhat ŞENTÜRK
Lise Sosyal Bilimler Zümre Başkanı
Tarih Öğretmeni

Hanife AKBABA
Lise Fen Bilimleri Zümre Başkanı
Kimya Öğretmeni

Nilay ÖNEN KAYABAŞ
Lise Matematik Zümre Başkanı
Matematik Öğretmeni

Orhan BAŞ
Beden Eğitimi Zümre Başkanı
Beden Eğitimi Öğretmeni

Kübra SAPMAZ
Görsel Sanatlar-Müzik Dersleri Zümre Başkanı
Seramik Öğretmeni

Şahin YAĞLI
İlkokul ve Ortaokul Bilişim Zümre Başkanı
BT Öğretmeni

Selda DEMİRTAŞ
PDR Zümre Başkanı
Rehber Öğretmen

Hicran ÖZKAN GETİREL
Almanca Öğretmeni
2. Yabancı Diller Koordinatörü

Merve UZUNER KESER
Danışmanlık Sistemi Sorumlusu
Felsefe Öğretmeni

Buket ERTÜR
Uluslararası Programlar Koordinatörü
İngilizce Öğretmeni

Hatice Kübra BAYRAKTAR
Anasınıfı Öğretmeni

Berna BULGURCU
Anasınıfı Öğretmeni

Münevver ERYILMAZ
Anasınıfı Öğretmeni

Bensu GÖKALP
Anasınıfı Öğretmeni

Meral ÖZTÜRK
Anasınıfı Öğretmeni

Gülçin PİRİNÇ
Anasınıfı Öğretmeni

Mehmet Ali BAKAY
Sınıf Öğretmeni

Pınar DENİZ
Sınıf Öğretmeni

Filiz EROĞLU
Sınıf Öğretmeni

Sahranur KASAP
Sınıf Öğretmeni

Binnur ÖZTÜRK
Sınıf Öğretmeni

Evrim Melis SARIKAYA
Sınıf Öğretmeni

Necla ŞEKER ÖZLER
Sınıf Öğretmeni

Derya USTAOĞLU
Sınıf Öğretmeni

Ahmet Efe AKTAŞ
Matematik Öğretmeni

Tufan ALTINTAŞ
Matematik Öğretmeni

Yasin CEYLAN
Matematik Öğretmeni

Cenk DEMİREL
Matematik Öğretmeni

Berna ÇALIK DOLU
Matematik Öğretmeni

Fatih USLU
Matematik Öğretmeni

Ayşegül YILDIZHAN
Matematik Öğretmeni

Özlem AKDAĞ
Türkçe Öğretmeni

Merve Bilgen AKYÜZ
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Fatih Uğur ATAMAN
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Çağla KÖKSAL
Türkçe Öğretmeni

Göknil SUĞUR
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Abdurrahman KARASU
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Ömer YILDIZ
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Abdullah ARSOY
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

Mehmet ŞAHİN
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

Banu TEMEL
Coğrafya Öğretmeni

Yurdagül METİN
Kimya Öğretmeni

Aysun AYIK
Biyoloji Öğretmeni

Tuğba MEMİŞOĞLU
Biyoloji Öğretmeni

Mahmut GÜVENEK
Fen Bilimleri Öğretmeni

Hilal KAYMAZ
Fen Bilimleri Öğretmeni

Neslihan ÖZMAN
Fizik Öğretmeni

Aslı TOPÇU
Fizik Öğretmeni

İrina ALACA
İngilizce Öğretmeni

Dilşad ARSLAN
İngilizce Öğretmeni

Mehmet Emin AZAK
İngilizce Öğretmeni

Dilan BİLDİR
İngilizce Öğretmeni

Esengül BİRLER
İngilizce Öğretmeni

Burçkan DERELİ
İngilizce Öğretmeni

Merve GÜLŞAH
İngilizce Öğretmeni

Viola KAYA
İngilizce Öğretmeni

Tuğba ÖZKILIÇ
İngilizce Öğretmeni

Edwin PORUSINGAZI
İngilizce Öğretmeni

Tolgahan SAYMAZ
İngilizce Öğretmeni

Mervenur SİNOP
İngilizce Öğretmeni

Fatih SÖĞÜT
İngilizce Öğretmeni

Mutlu TAŞ
İngilizce Öğretmeni

Buse ULUÇAKAR
İngilizce Öğretmeni

Tuba KORUCU
Almanca Öğretmeni

Maria Andrea OLEA TORRES
İspanyolca Öğretmeni

Evelyn Charlotte MORALES PASTEN
İspanyolca Öğretmeni

Merve BÜYÜKMETE
Rehber Öğretmen

Buğrahan ÇİZENMIH
Rehber Öğretmen

Elif ŞUEKİNCİ
Rehber Öğretmen

Osman USTA
BT Öğretmeni

Sevgi ŞAHBENDEROĞLU
Müzik Öğretmeni

İlker ŞENER
Müzik Öğretmeni

Şermin YOLDAÇ DEMİREL
Görsel Sanatlar Öğretmeni

Melike GÜNEŞ
Görsel Sanatlar Öğretmeni

Gizem ANIZ
Beden Eğitimi Öğretmeni

Mehmet Ramazan EKİNCİ
Beden Eğitimi Öğretmeni

Ahu AKSOY
Kütüphane Sorumlusu