OKUL AİLE BİRLİĞİ
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Aday Üye Listesi oylamaya sunuldu. Oy birliği ile kabul edilen 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Üyeleri
![](https://tedkocaeli.k12.tr/wp-content/uploads/2017/03/Okul-Aile-Birliği.jpg)
Yeni seçilen Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu’na iyi dileklerin sunulması ile kurul sonlandırılmıştır. Okul Aile Birliği Yönetim Kurulunu tebrik eder, başarılar dileriz
DÜŞÜNCE VE ÖNERİLERİNİZ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ
Info.OkulAileBirligi@tedkocaeli.k12.tr