TED KOCAELİ KOLEJİ, LİSE MEZUNLARINI COŞKU VE GURURLA ÜNİVERSİTEYE UĞURLADI

TED Kocaeli Koleji Özel Anadolu Lisesi 20 Haziran 2023 Salı günü yapılan mezuniyet töreninde TED Kocaeli Koleji Özel Anadolu Lisesi idarecileri ve öğretmenleri, üçüncü dönem mezun öğrencilerini coşkuyla ve mutlulukla yükseköğretime uğurladılar.

Sadece Türk Eğitim Derneği okullarında uygulanmakta olan “Bilim İnsanı Yetiştirme Programı”nı başarıyla tamamlayan öğrenciler sertifikalarını gururla aldılar. Okul birincisi Irmak Ünsal plaketini Kurucu Temsilcisi ve Genel Müdür Sayın Nilgün Çelebi’nin, okul ikincisi Murat Mert Fırat plaketini Lise Müdürü Sayın Jale Haşimoğlu’nun, okul üçüncüsü Ayşe Ece Taymez plaketini İlkokul-Ortaokul Müdürü Sayın Türkan Yaman’ın ellerinden büyük bir gururla aldılar.

Mustafa Kemal Atatürk’ün ve devrimlerinin izinden sağlam adımlarla ilerleyen gençlerimiz, Gençliğin Ata’ya cevabıyla salonda büyük bir coşku yarattılar. Duygu dolu dakikaların yaşandığı tören, püskül değişimi ve kep atma seremonisi ile sonlandı. Tören sonunda kokteylde öğretmenlerle buluşan veliler, idarecilere ve öğretmenlere teşekkürlerini sundular.

TED ’23 Mezunları, yolunuz ve bahtınız açık, ömrünüz başarılarla dolu olsun.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.