TED Kocaeli Koleji’nde Birinci Sanat Gecesi

TED Kocaeli Koleji Birinci Sanat Gecesi 31 Mayıs Cuma günü gerçekleştirildi.  100’e yakın öğrencinin katılımıyla gerçekleşen gece büyük alkış aldı.

 

TED Kocaeli Koleji Birinci Sanat Gecesi 31 Mayıs Cuma günü 100’e yakın öğrencinin katılımı ile saat 18.00’da gerçekleşti. Gecenin açılışı Görsel Sanatlar öğretmenlerimiz Küpra Sapmaz, Esrahan Hacısalihoğlu, Sevi Ergün ve Şermin Yoldaç’ın hazırladığı sergi ile

başladı. Öğrencilerin yıl boyunca yaptıkları ürünleri sergilendi.

 

Konferans salonunda yapılan etkinlik Dans Öğretmeni Evrim Balkan Erdoğdu tarafından hazırlanan dans gösterileri ile başladı. Her seviyeden öğrencilerin grup ve bireysel performansları ile gerçekleşen gösteri büyük alkış aldı.İngilizce öğretmeni Onur Şeyhoğlu ve Nilay Güzel’in verdikleri mini konserin ardından Şefliğini Uygulamalı Alanlar Bölüm Başkanı Ayşıl Güleroğlu’nun, Korrepetitörlüğünü Müzik Öğretmeni İlker Şener’in yaptığı TED 41 Çoksesli Çocuk Korosu’nun şarkıları ile devam etti. Koromuza müzik öğretmenleri Sevgi

Şahbenderoğlu, Ayşıl Güleroğlu ve İlker Şener’in çalıştırdığı perküsyon eğitmenimiz Murat Bizel’in eşlik ettiği Okul Orkestrası öğrencileri eklendi ve seyircilere 80’ler 90’lar şarkılarından oluşan güzel bir konser verdi.

 

TED Kocaeli Koleji olarak Sanat Gecesi’nde emeği geçen tüm öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.

 

Tüm fotoğrafları görmek için buraya tıklayın.

 

 

No Comments

Leave a Reply